Dovanų idėjos Motinos dienai

Dovanų idėjos Motinos dienai

( For English readers: https://baltabalta.com/2020/04/27/mothers-day-gift-ideas/ )

Jau nuo seno lietuvių tautosakoje Motina tapatinama su Saule. Dangaus dievų motina Saulė rūpinasi aplinka ir savo vaikais bei dovanoja jiems dovanas. Artėjant Motinos dienai, norime padėkoti brangiausiam žmogui, suteikdami tai, kas iš besąlygiškos meilės buvo teikiama mums.

Rūpestis

Nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų Mama apgaubė savo rūpesčiu ir meile, suteikdama pilnatvės jausmą. Ji tapo palydove kiekviename žingsnyje, globojo, o kai negalėdavo būti šalia, tikėjo, linkėjo sėkmės ir laimės. Kai kuriuose mituose Motina Saulė vaizduojama dėvinti aukso drabužiais ir pasipuošusi karūna, o jos motiniškus pečius gaubia plati skraistė.

Nuotraukoje: juodos spalvos daugiafunkcinė skraistė SPORT WRAP

Šiluma

Motiniška šiluma ir atsidavimas, kaip Saulės šviesa, skatino augti ir bujoti. Mama visada buvo žmogus, ypatingai atidus net ir smulkiausioms detalėms. Ji vienintelė pastebėdavo žiemos metu suskirdusias rankas ir širdingai rūpinosi, kad jos greitai sugytų.

Nuotraukoje: tamsiai violetinės spalvos riešinės

Saugumas

Išgąsčio atveju, į galvą ateidavo tik viena figūra, galinti išsklaidyti apėmusį nerimą. Žvelgdama į baimės kupinas akis, Mama atstojo sergėtoją ir motyvavo. Jos buvimas šalia užtikrino produktyvumą dieną ir ramų nakties miegą.

Nuotraukoje: iš baltos į pilką pereinančios spalvos daugiafunkcinis šalis TRAVEL THROW

Švelnumas

Griežtesnį Mamos žodį visada lydėjo švelnumo atoveiksmis. Pabarusi iš rūpesčio ar baimės, ji suspausdavo savo glėby ir dar kartą įrodydavo, kad Motinos meilė – tokia vienintelė, įtraukianti ir absoliuti. Dar ir dabar atmintyje iškyla ramaus vakaro ir Motinos, švelniai glostančios galvą, vaizdas, o įsisupus į audeklą, galima jausti mylinčių rankų prisilietimą.

Nuotraukoje: šviesiai žalios spalvos daugiafunkcinė skraistė SPORT WRAP

Spalvos

Augant ir stiebiantis, Mama formavo požiūrį į reiškinius, tačiau buvo pakanti kiekvienai besiformuojančio charakterio fazei ir leido skleistis unikaliai asmenybei. Ji visad žavėjo savitu stiliumi ir greitai tapo pavyzdžiu. Net ir šimtą darbų per dieną nudirbanti Motina spinduliavo natūralia elegancija.

Nuotraukoje: brazilmedžio ir kampešmedžio spalvos šilkinė šifono skarelė

Nori pasakyti Mamai AČIŪ taip pat, kaip ir mes? Iki gegužės 3 d. perkant bet kurias pasirinktas prekes iš baltabalta katalogo, atsiskaitymo metu įrašyk savo sveikinimą Mamai į pastabų laukelį ir jis atsidurs ant šventinio atviruko, kurį pridėsime prie tiesiogiai Mamai siunčiamos dovanos. Šventės proga su kodu BALTA0503 taikoma 10% nuolaida.

Atsidėkok už begalinį Mamos rūpestį, padėk jai ir vėl pasijausti Saule. ♡