INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI

UŽSAKYMO PRIĖMIMAS IR VYKDYMAS

1.1. Jeigu pageidaujamas kitoks prekės dydis, kiekis, spalva ar kita galima pasinaudoti baltabalta teikiama individualių užsakymų paslauga. Norėdami pateikti užsakymą užpildykite užsakymo formą ir laukite gamintojo atsakymo*.
1.2. Kai tik gausite užsakymo patvirtinimą, turėsite apmokėti visą sumą pagal Jums pateiktą sąskaitą (100% gaminio kainos).
1.3. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tik po apmokėjimo.
1.4. Užsakymo vykdymo laikotarpis priklausys nuo jo sudėtingumo, apie tai Jus informuosime, patvirtindami Jūsų užsakymą.

* Dėmesio, kai kurias spalvas galima gauti tik augalinės žaliavos rinkimo sezonu, todėl dėl šių ir kitų nenumatytų priežasčių užsakovas gali atsisakyti vykdyti jūsų pateiktą individualų užsakymą

KAIP TEISINGAI IŠSIMATUOTI

1.1. Prieš perkant drabužį ar jį užsakant yra labai svarbu nustatyti savo modelio tipą ir dydį. Tam reikalingi tik keli pagrindiniai Jūsų kūno matmenys. Tinkamai išsimatavę išvengsite klaidingų pasirinkimų. Jeigu išmatavus savo apimtis tikslaus dydžio nerandate, rinkitės artimiausią didesnį dydį.
1.2. Matuojant stovėkite tiesiai. Įsitikinkite, kad matavimo juostą laikote tvirtai (tačiau ne pernelyg suspaudę) ir pakankamai priglaudę prie kūno. Dėvėkite plonus apatinius drabužius. Matuodami apimtį nepakreipkite juostos, laikykite ją lygiagrečiai su grindimis.
•    KRŪTINĖS APIMTIS. Matuokite ties plačiausia krūtinės vieta. Rankos turi būti nuleistos ir priglaustos prie šonų. Matuojantis reikia dėvėti liemenėlę.
•    APIMTIS PO KRŪTINE. Matuokite po krūtine. Įsitikinkite, kad juostą laikote vienodame lygyje.
•    LIEMENENS APIMTIS. Matuokite per siauriausią juosmens vietą. Matuojant juosmenį, juostą šiek tiek atlaisvinkite, kad įsigytas drabužis nebūtų labai aptemptas ir netrukdytų kvėpavimui.
•    KLUBŲ APIMTIS. Matuokite per plačiausią klubų vietą.
•    ILGIS. Matuojamas nuo kaklo duobutės iki norimo ilgio.
•    RANKOVĖS ILGIS. Matuojamas nuo peties. Prieš tai atpalaiduojamas petys, kad būtų galima rasti matavimosi tašką.
•    RANKOS APIMTIS. Matuokite per plačiausią rankos vietą.
1.3. Priklausomai nuo gamintojo, standartiniai dydžiai gali varijuoti. Papildomą dydžių informaciją rasite prie kiekvieno produkto aprašymo.

Jei kilo klausimų ar turite pasiūlymų/komentarų, rašykite mums!
El. paštu: balta@ baltabalta.com

UŽSAKYMO FORMA

Jūsų vardas

Jūsų pavardė

El. paštas

Prekės kodas

Prekės kaina

Spalva

Dydis

arba

Krūtinės apimtis

Apimtis po krūtine

Liemenens apimtis

Klubų apimtis

Ilgis

Rankovės ilgis

Rankos apimtis

Prekės kiekis

Jūsų žinutė